1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Офіційне звернення новообраного ректора ЛНАМ проф. В.В. Одрехівського

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

Дорогі колеги та студенти, шановні виборці!

Дозвольте висловити щиру вдячність за вашу довіру та підтримку на виборах ректора Львівської національної академії мистецтв!

Дуже вдячний усім колегам ― членам організаційного комітету та виборчих комісій, які віддали вагому частину свого творчого й особистого часу для справи академічної громади та своєю самовідданою працею забезпечили максимальну відкритість, об’єктивність і прозорість виборчого процесу.

Дякую всім виборцям: тим, які підтримали мою кандидатуру, а також тим, хто проявив свою активну позицію, відстоюючи погляди інших колег ― кандидатів на посаду ректора. Це є свідченням їхньої небайдужості та відповідальності за майбутнє нашої Академії. А плюралізм і свобода вибору ― запорука демократії. Дякую за мудрість і виваженість кожного з вас!

Упродовж останніх місяців ми мали багато робочих зустрічей, дискусій на кафедрах, підрозділах, великих і малих зібраннях працівників, студентів і аспірантів нашої Академії. У наших розмовах про те, якою є Академія сьогодні та якою ми хотіли б її бачити, постало багато питань, часто нагальних і болючих. Дуже важливо, що всюди відчувається: є ініціатива та бажання до позитивних і рішучих змін, а також готовність їх робити. Цей принцип діалогу, відкритої розмови про наші справи повинен бути підґрунтям спільної діяльності.

Ми проходимо непросту школу демократії, де з’являється можливість вільного вибору, вільного волевиявлення кожного члена колективу, демократії, у якій прозорість і відкритість усіх аспектів нашого академічного життя дає можливість побачити й зрозуміти механізми його функціонування, виявити сильні та слабкі сторони, окреслити перспективи та пріоритети.

Більші можливості, які надає свобода кожному з нас, передбачають і збільшення персональної відповідальності перед громадою за свою працю, за особисті вчинки, які стосуються справ Академії. Наші рішення повинні бути мудрі, виважені та сприяти поступу Академії. Атмосфера толерантності один до одного, взаємоповаги, коректності та високої культури відносин, готовність на певні особисті компроміси, які сприяють загальній справі, ― це нам украй необхідно для того, щоб об’єднати зусилля і рухатися вперед.

Ми ― єдиний організм, а тому всі потрібні один одному: такі різні за характерами, темпераментом, розумінням мистецьких проблем. Адже ми разом формуємо цей винятковий мистецький феномен у культурному житті Львова й України загалом ― Львівська національна академія мистецтв (з нашими неповторними підрозділами ― Косівськими інститутом і училищем прикладного та декоративного мистецтва).

Я переконаний, що ми здатні вирішити всі наші організаційні питання. Необхідно, щоб у наших справах домінували найсуттєвіші, найважливіші для Академії мистецтв ідеї: плекання високої духовності та жертовної любові до мистецтва, виховання національної гідності й патріотизму, розвиток кращих традицій та особливостей української мистецької школи, органічне входження в контекст напрямів сучасного мистецтва, відповідних духові нашої епохи.

Запрошую всіх до співпраці з твердою вірою у кожного з нас, у нове українське мистецтво!

 

З повагою, професор Володимир Одрехівський


 

На сайті 79 гостей та відсутні користувачі