1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Косівський інститут прикладного та декоративного мистецтва

Л ь в і в с ь к о ї   н а ц і о н а л ь н о ї   а к а д е м і ї   м и с т е ц т в


Бренд міста Косів


brend kosiv

 Що для вас Косів? Пропонуємо разом відповісти на це запитання на дводенній брейнстормінг-сесії “Створення бренду міста Косів”. Досвідчені дизайнери разом із студентами та громадою міста Косів досліджуватимуть ідеї для майбутнього бренд-буку міста. Організатори заходу – Косівська міська радаГО Karpaty Travel за підтримки Британської Ради в Україні. 

Бренд міста – важливий елемент стратегії розвитку міста і інструмент його просування. Ми запросили до Косова найкращих українських фахівців з галузі графічного дизайну.

Таня Борзунова, Сергій Мішакін (практикуючі дизайнери, студія 3Z) і Петро Нагірний (викладач Львівської національної академії мистецтв) розкажуть про сучасні тренди в галузі ідентифікації міст, основні підходи до роботи з айдентикою, розробку систем навігації для міського і природного середовищ. Другий день тренінгу буде присвячено практичним заняттям, роботі з громадою і пошукам рішень для майбутнього бренд-буку міста Косів.

Захід відбудеться 9-10 червня (четвер-п’ятниця) у приміщенні Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва.
Запрошуємо всіх охочих приєднатися до обговорення, у першу чергу – студентів і практикуючих дизайнерів-графіків.

Вхід вільний. Для участі зареєструйтесь, будь ласка, у гугл-формі:http://goo.gl/forms/g9p529K0EI


 

На сайті 15 гостей та відсутні користувачі