1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Косівський інститут прикладного та декоративного мистецтва

Л ь в і в с ь к о ї   н а ц і о н а л ь н о ї   а к а д е м і ї   м и с т е ц т в

ВСТУПНА КАМПАНІЯ 2020

ВАЖЛИВО все що стосується навчального закладу


ШАНОВНІ КОЛЕГИ


LOGO

11-12 травня в Косівському інституті  відбувся VII Міжнародний конкурс молодих модельєрів «Водограй».

         Мета конкурсу – розвиток дружніх взаємин і співпраці між творчою молоддю України й зарубіжних країн, розвиток творчого потенціалу обдарованої студентської молоді, обмін досвідом, ознайомлення молоді з надбаннями української культури і мистецтва; збереження, відродження та розвиток народних традицій у моделюванні сучасного одягу  з використанням етнічних мотивів. У конкурсі взяли участь 4 навчальні заклади України – всього 48 учасників.

         Конкурс молодих модельєрів оцінювало авторитетне журі у складі:

Тканко З. О. –  кандидат мистецтвознавства, професор НАМ;

Юрчишин Г. М. –  заслужений архітектор України, професор, директор КІПДМ ЛНАМ;                                         

Сусак К.Р. –  заслужений працівник освіти України, член Національної Спілки майстрів народного мистецтва України,  перший ректор КДІПДМ засновник відділу художньої вишивки і моделювання одягу КДІПДМ;

Іванів Л. П. – доцент кафедри дизайну костюма ЛНАМ;

Малиновський В. І.  – заслужений працівник культури  України, кандидат технічних наук, доцент кафедри «Дизайн» КІПДМ ЛНАМ;

Книш Б. В.  –  кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри історії мистецтва та гуманітарних наук КІПДМ ЛНАМ, а ткож представники начальних закладів – учасників конкурсу «Водограй». Нагороди переможцям вручали на Святі весни та мистецтва «Гайда на весняні забави» яке відбулося у другій частині програми.

Творчі майстер-класи; святкові весняні розваги для молоді; майстер-клас із традиційних танців; співи біля багаття; перегляд кінострічки і інші дійства презентували оргкомітет свята і студенти Косівського навчального закладу.

                                                                                            ДЕВІЗ: «ВІД ДЖЕРЕЛ»

КОНЦЕПЦІЯ КОНКУРСУ

Могутнім джерелом інспірацій в мистецтві костюма є одвічні прагнення людини жити у злагоді з природою, духовними ідеалами й естетичними прагненнями, які формувалися століттями на Богом даній кожному народу землі. Здорові, чисті джерела духовності народу, що проявляються в його мистецьких уподобаннях, завжди будуть нас хвилювати і оберігати від блукання манівцями в пошуках гармонії.

Конкурс ставить за мету об'єднати молоді таланти в пошуках сучасного стилю, але обов'язково йдучи «Від джерел», пропагувати цей напрям у навчанні і творчій діяльності, серед широкої громадськості і виробників.

Переможці номінації отримують дипломи і премії.

Журі конкурсу формується з авторитетних фахівців і педагогів.


Положення конкурсу "ВОДОГРАЙ 2017"  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 


На сайті 17 гостей та відсутні користувачі