1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Навчальні посібники

КАТАЛОГ КУРСОВИХ ТА ДИПЛОМНИХ РОБІТ СТУДЕНТІВ ДИЗАЙНУ МЕБЛІВ ТА ВИРОБІВ З ДЕРЕВА

Рейтинг користувача:  / 0

 cover 01 

КАТАЛОГ КУРСОВИХ ТА ДИПЛОМНИХ РОБІТ СТУДЕНТІВ МАЙСТЕРНІ ДИЗАЙНУ МЕБЛІВ ТА ВИРОБІВ З ДЕРЕВА

Майстерня дизайну меблів та виробів з дерева заснований 2004 року з метою збереження та популяризації традицій гуцульського меблярства, художнього різьблення, інкрустації, рельєфної та об'ємної пластики для створення зразків сучасних меблів, виробів з дерева, обладнання інтер'єрів, виробів сакрального призначення.

Студенти опановують основи столярної справи, оздоблювальні та опоряджувальні техніки, способи з'єднання і складання деталей, а також проектування, моделювання й конструювання меблів різноманітного призначення та виробів з дерева з урахуванням середовища. Засвоюють різноманітні архітектурно-художні засоби вираження проектної ідеї на високому професійному рівні: від подачі проекту на планшеті графічними засобами до виконання проекту із застосуванням комп'ютерної графіки.

У навчанні використовуються напрацювання, традиції і матеріальна база майстерні художніх виробів з дерева, що адаптовані до сучасної стилістики, новітніх технологій обробки деревини, поєднаних з іншими матеріалами.

У майстерні працюють: заслужений архітектор України, кандидат архітектури, професор Юрчишин Г.М., член Національної спілки художників України, старший викладач Ділета Б.М., викладачі Кушнірчук О.В., Нісевич В.З., старший майстер Коваленко В.А.


 

Лінійна перспектива

Рейтинг користувача:  / 0

Лінійна перспектива (завантажити pdf)

Короткий тлумачний словник-довідник основних термінів і понять з навчальної дисципліни «ПЕРСПЕКТИВА» (завантажити pdf)


 

Методичні рекомендації рисунок та живопис

Рейтинг користувача:  / 0

Bilyj D. Metodychni Rekomendatsi Do Vykonannja Zavdannja Z Rysunku 001 Bilyj D. Metodychni Rekomendatsi Do Vykonannja Zavdannja Z Zhyvopysu 001 Bilyj D. Metodychni Rekomendatsi Do Vykonannja Zavdannja Z Zhyvopysu 1 001

Методичка Живопис натюрморту з геометричних форм 2016р. 001 Методичка Живопис натюрморту з геометричних форм та предметів побуту 2017р. 001 Методичка Малюнок гіпсової анатомічної голови 2018р. 001

Методичка Малюнок гіпсової голови 2018. 001 Методичка рисунок фігури 2015р. 001


 

Проектування Одягу

Рейтинг користувача:  / 0

Proektna Grafika Bovych Ugler 001 Proektvuvannja Odjagu Bovych Ugler 001  Proektvuvannja Odjagu Bovych Ugler Ch2 001


 

Методичні рекомендації до самоконтролю з «ІСТОРІЇ УКРАЇНСЬКОГО МЕБЛЯРСТВА»

Рейтинг користувача:  / 0

 Методичні рекомендації Слободян О.О. opt 001 

Previous Next