1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Виставка "Національна героїчна спадщина України"

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

Natsionaliyna Geroiychna Spadshchyna Ukraiyny 3 1 березня 2021 року у виставковій залі навчально-методичного кабінету КІПДМ ЛНАМ відкрито виставку "Національна героїчна спадщина України" членів творчого об’єднання «Національна Палітра» (м.Харків)

«Творче об’єднання «Національна Палітра» засновано у жовтні 2020 року. Спрямовано на просвітницько мистецьку діяльність в сфері національно-патріотичного виховання через змальовування сторінок української історії та побуту».

Проект «Національно-героїчна спадщина включає в себе серію портретів видантих військових діячів України.

Учасники творчого об єдння «Національна палітра» запрошують відвідати виставку «Національна героїчна спадщина України»

Метою цієї виставки є просвітницька діяльність жителів України в різних її куточках. Національно – патріотичне виховання є однією з провідних сфер формування свідомості особистості змалечку але хтось приходить до цього самостійно через власні пошуки а хтось під впливом історій,оповідей дієвців того часу,світлин тощо…Ми спробували відтворити чорно білі зображення і вдихнути життя в персоналії що стояли на сторожі рідного краю та пронесли в своєму серці любов батьківщини .Цією виставкою ми хочемо надихнути як молодь так і доросле покоління. Хай ця виставка зробить свій внесок в ваші уяви про персоналії того часу і залишить свій відбиток в вашому серці.

«…За допомогою мистецтва, ми не тільки нагадуємо українцям, хто вони, а для багатьох взагалі відкриваємо те, про що вони не чули і не знали.»

Своїми роботами ми хочемо запалити в серцях українців це полум’я і показати що ми не тільки маємо багату історію, а ще й можемо розповісти і показати її експонуючи її по всім областям нашої славетної держави.

В подальшому плануємо брати участь в заходах культурного спрямування  та історичних фестивалях, співпрацювати з мистецькими, краєзнавчими та освітніми інституціями та з всієї Україні щодо виставкової та просвітницької  діяльності.


 

Previous Next