1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

Статті

КАРАНТИН


Карантин у ЛНАМ до 24 квітня

Подія оновлюється . Слідкуйте за оновленнями.

Наказ про продовження карантину згідно рішення Уряду 25 березня буде опубліковано після його офіційного розміщення.

Наказ Про заходи протидії епідемії коронавірусної інфекції та недопущення її поширення № 26 від 12.03 на сайті ЛНАМ - переглянути тут.

Наказ з адміністративно-господарських питань про посилення профілактичних заходів для попередження коронавірусної інфекції серед працівників та здобувачів вищої освіти № 16 від 12.03.2020 - натисніть тут.

Наказ № 29 від 17 березня 2020 року по академії "Про режим роботи працівників" доступний для ознайомлення за посиланням.

 Карантин у ЛНАМ до 03 квітня

НАКАЗ

12.03.2020 по академії  № 26

Про заходи протидії епідемії коронавірусної інфекції та недопущення її поширення

 З метою запобігання захворюванням та поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу СОVID-19» та листа Міністерства освіти і науки №1/9-154 від 11 березня 2020 року

НАКАЗУЮ:

 1. Встановити карантин у Львівській національній академії мистецтв з 12.03.2020 до 03.04.2020р.
 2. На час карантину відмовитися від проведення масових заходів освітнього, наукового, соціального, спортивного, мистецько-розважального характеру.
 3. Заборонити на період карантину відвідування навчальних занять здобувачами вищої освіти та слухачам курсів.
 4. Організувати освітній процес в академії по можливості з використанням технологій дистанційного навчання у формах:

- Інтерактивних групових та індивідуальних консультацій;

- Відеолекцій з індивідуальним або груповим консультуванням осіб що навчаються;

- Вебінерів з обговорення навчального матеріалу через соціальні мережі.

 1. Керівникам територіально відокремлених структурних підрозділів, завідувачам кафедр, керівникам структурних підрозділів внести пропозиції щодо змін графіку навчального процесу та забезпечити роботу науково-педагогічних, педагогічних та інших категорій персоналу в межах затверджених робочих графіків.
 2. Завідувачам кафедр розробити заходи щодо відпрацювання занять студентами, які не мали можливості брати участь у навчанні з використанням технологій дистанційного навчання, після закінчення карантину.
 3. Керівникам структурних підрозділів врахувати положення цього наказу при плануванні та організації роботи підрозділу, враховуючи можливість надання невикористаних відпусток та додаткових соціальних відпусток працівникам, які мають неповнолітніх дітей.
 4. Заборонити скерування за кордон працівників академії до країн з високим ступенем ризику зараження.
 5. Обмежити відрядження здобувачів освіти та працівників академії в межах України.

10.Призупинити роботу читального залу бібліотеки.

11.Студентам та працівникам академії інформувати керівників структурних підрозділів про появу симптомів, характерних для захворювань на коронавірусну інфекцію.

12.Керівникам структурних підрозділів впровадити заходи безпеки щодо недопущення занесення і розповсюдження коронавірусної інфекції в академії.

 1. Начальнику інфомаційно-обчислювапьного центру Кулешнику Т.Я. забезпечити розміщення на сайті академії інформації щодо заходів запобігання поширення хвороби, проявів хвороби та дій у випадку захворювання.
 2. Начальнику господарського відділу Легеті М.Є. забезпечити виконання профілактичних заходів в навчальних, адміністративних приміщеннях та гуртожитку академії.
 3. Впровадити заборону на відвідування гуртожитку сторонніми особами.

16.Контроль за виконанням наказу покладаю на першого проректора Патик Р.С.

Текст наказу № 26 від 12.03 на сайті ЛНАМ - переглянути тут.