1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Косівський інститут прикладного та декоративного мистецтва

Л ь в і в с ь к о ї   н а ц і о н а л ь н о ї   а к а д е м і ї   м и с т е ц т в

ВСТУПНА КАМПАНІЯ 2020

ВАЖЛИВО все що стосується навчального закладу


НЕЩОДАВНО ВИЙШЛА З ДРУКУ ІЛЮСТРОВАНА КНИГА ВІРШІВ "СНЮСЬ-НЮСЬ-НЮСЬ"

        


27 березня 2015 року вийшла з друку ілюстрована книга віршів для дітей під назвою "СНЮСЬ-НЮСЬ-НЮСЬ"одиного з найпотужніших сучасних українських поетівЮрія Бедрика. Ілюстрації  та макет книги – дипломна робота Аліни Віліщук, студентки відділу графічного дизайну КІПДМ ЛНАМ, під керівництвом викладача Липки Оксани Остапівни.  Ілюстрації виконані  в графічній техніці ліногравюри, відбиті на тканині та оздоблені аплікацією та вишивкою. Робота виконувалась для видавництва «Фонтан казок» із серії "Добрі вірші", головним редактором якого є Іван Андрусяк.

         Цього року видавництво «Фонтан казок» вперше взяло участь на найпрестижнішій у світі виставці дитячої книги BolognaChildrensBookFair.

         30 березня 2015 р. в італійському містечку Болонья розпочала роботу 52-а щорічна Дитяча книжкова ярмарка, на яку потрапила книга Юрія Бедрика «Снюсь-нюсь-нюсь», ілюстрована Аліною Віліщук.

         22-26 квітня 2015 р. також побачимо цю книжку на «Книжковому арсеналі» – щорічному міжнародному книжковому фестивалі у Мистецькому Арсеналі у Києві.


 

                                vilishchuk

vilishchuk 3

vilishchuk 4


 

 

 

 

 

 

На сайті 23 гостей та відсутні користувачі