1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Фестиваль-конкурс "Мальований дзбаник "

Косівський інститут прикладного та декоративного мистецтва ЛНАМ 25-26 вересня 2015 року взяв участь в організації та проведенні ІІ відкритого фестивалю-конкурсу «Мальований дзбаник».

На фест-конкурс завітали гості з Польщі, Києва, Львова.

Марія Гринюк – заступник директора інституту з наукової роботи, організатор, голова Благодійної організації «Благодійний фонд “Автентика Гуцульщини”», переконана, що «формат цього фест-конкурсу відрізняється від інших подібних заходів. Члени журі та гості відвідали майстерні та помешкання майстрів. І тільки так можна було відчути справжню духовну ауру».

Родини Іванки Ділети-Козак, Троців, Ореста Чорного, Валентини Джуранюк, керамічні майстерні цеху НСХУ в м. Косові та інших відобразили сучасний портрет косівської кераміки.

Родинним теплом огорнула гостей стара батьківська хата голови Вербовецької сільської ради Івана Павлюка,  де збереглися дві печі ХІХ ст. з розписами Олекси Бахматюка та Івана Баранюка.

Вітали гостей аматорські колективи із с. Вербовець, що особливо вразило гостей із Польщі.

 26 вересня  для  майстрів і гостей фестивалю відбувалися: урочистий концерт, майстер-класи з гончарства, благодійна акція «Вітальна візитівка з Косова», а також  частування банушем, бринзою та гуслянкою.

 

//

//

На сайті 29 гостей та відсутні користувачі