1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Косівський інститут прикладного та декоративного мистецтва

Л ь в і в с ь к о ї   н а ц і о н а л ь н о ї   а к а д е м і ї   м и с т е ц т в

ВСТУПНА КАМПАНІЯ 2020

ВАЖЛИВО все що стосується навчального закладу


«Різдвяний птах»


us

     17 грудня 2015 року в Дрогобицькому Палаці мистецтв відбулося відкриття виставки «Різдвяний птах»  косівських художників, викладачів КІПДМ ЛНАМ Наталії та Романа Юсипчуків. Це філігранне малярство на склі, що наповнене енергетикою трипільських та гуцульських орнаментів.

   В експозиції представлено декілька різних тематичних серій: картини, що описують гуцульські свята (Великдень, Різдво, весілля); роботи із зображенням гуцульського побуту і вбрання; твори, що містять трипільські таємничі знаки та символи; композиції, що розроблені на основі гуцульських і трипільських писанок (орнаменти писанок, за задумом авторів, немов перетікають у гірські пейзажі).  Картини несуть у собі надзвичайно позитивний заряд, піднімають настрій, «і справді працюють, як обереги, змінюючи життя на краще», - зізнається авторка.

  На виставці приємне враження на присутніх справили не лише картини, а й їх автори. Подружжя Юсипчуків – надзвичайно світлі й позитивні люди, закохані у життя, у свою роботу, творчість.

  Пані Наталя є Заслуженим майстром народної творчості України. У доробку художників – понад 20 виставок і мистецьких салонів, їхні роботи є в експозиціях музеїв Києва та Луцька, багато картин знаходиться в приватних колекціях в Україні, Росії, США, Канаді, Японії та Європі.


На сайті 13 гостей та відсутні користувачі