1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Майстерня художнья кераміка

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

7 keramica

     Збереження та розвиток традицій косівської народної кераміки пов’язані з відкриттям майстерні художньої кераміки. Це стало непересічним явищем у системі мистецької освіти, адже від моменту його першого випуску молоді художники почали активно впливати на художні якості мистецтва кераміки.
  Майстерня художньої кераміки Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва ЛНАМ має 60-річну історію. Протягом цього часу понад пів тисячі студентів опановували мистецтво кераміки, вивчали методи формування і декорування керамічних виробів. Студенти оволодівають такими техніками виготовлення, як гончарство, гіпсо-ливарна справа, ручне ліплення, фляндрування, ритування, підполивний розпис.
У майстерні працюють: кандидат мистецтвознавства, доцент Марія Гринюк, кандидат мистецтвознавства Олександра Кушнір, викладач Тарас Гапєєв, майстер виробничого навчання Іван Захарків, завідувач лабораторії Віталій Кушнір.
     З 2008 року на відділі художньої кераміки щорічно проводиться студентська мистецька акція «ГончАРТ пленер у Косові!», яка сприяє активізації творчого потенціалу студентів різних навчальних закладів та популяризує кращі традиції мистецьких осередків кераміки України.
 Випускники майстерні успішно працюють у навчальних мистецьких установах, засновують творчі майстерні та працюють художниками-дизайнерами.


Previous Next

На сайті 72 гостей та відсутні користувачі