1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Кафедра дизайну

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

KAFEDRA DESIGN
    Кафедра дизайну об’єднує відділи дизайну одягу, дизайну шкіряних виробів, ґрафічного дизайну, дизайну меблів та виробів з дерева.
На основі академічної мистецької освіти, традиційних ремесел та нових технологій кафедра готує спеціалістів, що створюють не тільки предмети дизайну, але й формує культурно-мистецьке середовище з ознаками сучасного національного стилю.
Особливістю навчального процесу є вивчення рукотворних технологій виготовлення та оздоблення виробів. Для цього створено добре оснащені майстерні інституту. Студенти переймають досвід від народних майстрів, вивчають музейні збірки та приватні колекції. Такі практичні навики дають можливість випускникам створювати речі ексклюзивного характеру. Під час науково-пошукової практики студенти опановують народні технології, здійснюють реконструкції забутих технік декорування.
Навчальні програми кафедри адаптовані до сучасних тенденцій дизайну. Студенти розробляють зразки малосерійної продукції, комплекти, ансамблі різного асортименту виробів з дерева, шкіри, колекції одягу, продукції графічного дизайну та меблів.
Курсові та дипломні проекти успішно демонструються на всеукраїнських і міжнародних виставках та конкурсах, відзначені почесними дипломами та відзнаками.

Рейтинг викладачів кафедри дизайну

Перелік публікацій та участь у виставках викладачів, що забезпечують  ОП «Дизайн»


 

Previous Next

На сайті 150 гостей та відсутні користувачі