1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

ОЗЕРНИЙ МИХАЙЛО ІВАНОВИЧ

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

Народився 28.05.1938 року  – відомий скульптор і маляр, лауреат Державної премії ім. Т.Шевченка. У 1965 році закінчив Косівське училище прикладного мистецтва, відділ художньої кераміки; після закінчення працював викладачем. З 1969 до 1973 року – головний художник Косівського художньо-виробничого комбінату Художнього фонду України. З 1973 року живе і працює в м.Миколаєві, де займав посаду головного художника Миколаівського художньо-виробничого комбінату, працював у Миколаївській обласній організації Національної спілки художників України.

Автор численних декоративних композицій, панно, рельєфів, скульптур, які прикрашають Миколаївську міську бібліотеку ім.М.Кропивницького, Миколаївський академічний театр драми та муз комедії. У 1981 році за створення першого в Україні Музею суднобудування та флоту в м.Миколаєві  Михайлові Озерному була присуджена Державна премія ім.Т.Шевченка.

Роботи художника знаходяться у багатьох музеях та приватних збірках в Україні та поза її межами. Учасник численних Всеукраїнських та міжнародних виставок,де представляв живописні роботи на мариністичну тематику.

Член Національної спілки художників України (1987 рік), Заслужений діяч мистецтв України (2008 рік).

Previous Next

На сайті 33 гостей та відсутні користувачі