1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Майстерня дизайну меблів та виробів з дерева

Рейтинг користувача:  / 1
ГіршийКращий 

  дизайн меблівМайстерня заснована 2004 року з метою збереження та популяризації традицій гуцульського меблярства, художнього різьблення, інкрустації, рельєфної та об’ємної пластики для створення зразків сучасних меблів, обладнання інтер’єрів, виробів сакрального призначення.
    Студенти опановують різноманітні художні засоби вираження: від подачі проекту на планшеті графічними засобами із застосуванням сучасних комп’ютерних технологій – до практичного виконання в матеріалі. Метою навчання є розвиток художньо-образного та об’ємно-просторового мислення, формування творчої індивідуальності дизайнера.
      Майстерня бере активну участь у різноманітних реґіональних і міжнародних конкурсах курсових та дипломних проектів, активно співпрацює із громадами з метою розробки та впровадження сучасних проектів дизайну середовища.
      Випускники працюють на меблевих виробництвах як на теренах України, так і за кордоном, популяризуючи традиції гуцульського мистецтва.
    Викладачі майстерні: заслужений архітектор України, кандидат архітектури, професор Юрчишин Г.М., член Національної спілки художників України, старший викладач Ділета Б.М., викладач Нісевич В.З., майстер виробничого навчання Коваленко В.А.

Буклет (завантажити PDF)


DESIGN FURNITURE

DESIGN FURNITURE 2

DESIGN FURNITURE 1

DESIGN FURNITURE 3

DESIGN FURNITURE 4


 

Previous Next

На сайті 164 гостей та відсутні користувачі