1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Відгуки роботодавців

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

На нашому виробництві видавництва «Писаний Камінь» студенти відділення графічного дизайну неодноразово проходили технологічну практику, де себе зарекомендували хорошими спеціалістами з додрукарської підготовки. їхній багаж знань дозволяє їм без перешкод вклинитись в будь який процес виробництва: починаючи з дизайну макетів різної поліграфічної продукції, підготовки файлів до друку та випуску тиражу. Це свідчить про високий рівень навчання та знань в Косівському інституті прикладного та декоративного мистецтва на кафедрі «Дизайну».
Бажаю кафедрі «Дизайну» процвітання та успіхів на викладацькій ниві.

З повагою, директор видавництва «Писаний Камінь» Михайло Павлюк.

Організувала салон-ательє «Чарівниця» і працюю дизайнер одягу різного асортименту і призначення. Особливо найвищою оцінкою знань і практичних умінь, які надають студентам викладачі кафедри дизайну Косівського Інституту ПДМ вважаю спеціальну фахову підготовку виготовлення унікального одягу за народними мотивами засобами ручного художнього вишивання яке неможливо виконати на машині. Дякую готова до широкої співпраці: ознайомлення з новітнім швейним устаткуванням і обладнанням, надання практичної допомоги з технології пошиття одягу під час технологічної та проектно-конструкторської практик студентів.

Петрук Ірина Михайлівна власник салону-ательє «Чарівниця».

Я засновник індивідуальної творчої майстерні при Косівській регіональній організації НСХУ. В моїй майстерні працювало багато студентів та випускників кафедри дизайну. Переважна більшість з них демонстрували високий професіоналізм та уміння під час виконання поставлених завдань. В майстерні працювали такі випускники: Рожик Олександр, Соколовський Ярослав, Григорак Михайло. На даний момент на мистецькій основі працюють: Лопатинський Сергій, Ділета Михайло та інші. Всі вони демонстрували та демонструють високий рівень фахової підготовки, виконують складні завдання з виготовленням меблевих виробів за індивідуальними замовленнями, а також завдання по облаштуванню інтер’єрів сакральних споруд, житлових приміщень. Щиро вдячний керівництву та викладачам закладу за високий рівень фахової підготовки випускників. 

Ділета Богдан Михайлович приватний підприємець

Я, Христина Стринадюк проживаю в м. Івано-Франківську де створила індивідуальну творчу майстерню «Коцюбинського, 10», яка займається в основному принтом на футболках та навчанням учнів. В період навчання у КІПДМ ЛНАМ, я отримала великий багаж знань та практичних навичок з таких предметів як «Проектування», «Графічні техніки», «Робота в матеріалі». Саме знання з цих предметів, постійно використовую в своїй творчій діяльності, та передаю їх своїм учням, які займаються в майстерні. Хочу подякувати викладачам кафедри за високий рівень викладання, за терпіння, за здобуті знання.

З повагою, Христина Стринадюк.


 

Приватний підприємець, засновник рекламної агенції «Спектр». Випускник КІПДМ ЛНАМ, кафедра дизайну, відділу ДМВД, 2018 року. За роки навчання здобув необхідну базу знань для подальшої праці за своєю спеціальністю. Теоретичні і практичні навички з використання графічних програм Adobe Photoshop CS 6 та 3ds Max, здобуті за роки навчання у даному закладі були одним із ключових моментів, чому саме я обрав кафедру дизайну. У 2018 році мій дипломний проект брав участь у XXVII огляді конкурсі дипломних проектів у Полтавському національно технічному університеті імені Юрія Кондратюка, де здобув диплом І ступеня у номінації «Дизайн інтер’єру». Це ще раз підтверджує, що професійна підготовка студентів кафедри дизайну здійснюється на високому рівні. Кафедра дизайну під час навчання вразила особливою атмосферою та стала рідною домівкою за період навчання з 2013-2018 рр. Хочу подякувати викладацькому складу за теоретичну і практичну базу, яку я отримав та побажати успіхів.

Тарас Корпанюк

Previous Next