1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Відгуки стейкхолдерів Дизайн

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

Працюю в творчій індивідуальній майстерні при Косівській регіональній організації НСХУ. За період навчання в КІПДМ ЛНАМ здобув великий багаж знань та практичних навичок у діянні виготовлення меблевих виробів та оформлення інтер’єрів житлових та адміністративних споруд. На даний час займаюся виконанням індивідуальних замовлень по виготовленню меблів, а також виробів сакрального призначення. Вдячний викладачам кафедри дизайни та керівництву закладу за високий рівень організації навчального процесу.

Ділета Михайло

Працівник компанії Robert Design Group Ltd Канада. Працюю на посаді столяра – мебляра.За роки навчання в КІПДМ ЛНАМ отримав великий багаж знань та, головне практичних умінь, якими користуюся при виконанні своїх професійних обов’язків. У процесі виробничої діяльності мені приходиться виготовляти широкий асортимент меблевих виробів з натуральних та штучних матеріалів. Працедавці високо оцінюють мій рівень практичної і теоретичної підготовки. Виявляється, що КІПДМ ЛНАМ відомий в Канаді, як заклад, що надає високу професійну підготовку. Щиро дякую керівництву закладу та викладачам дизайну, за високий рівень організації навчального процесу.

Рожик Олександр

Я навчалася в Косівському інституті прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв і є випускницею кафедри дизайну 2018 року. Хочу подякувати насамперед викладачам кафедри за знання, які я отримала під час навчання. За їхню професійну підготовку. Знання які вони мені дали використовую в своїй професійній та творчій діяльності. Щиро дякую за начання. Бажаю успіхів!

Мельник Діана

Навчаючись в Косівському інституті прикладного та декоративного мистецтва, на скороченій формі, я за короткий час освоїла різні програми векторної та растрової графіки. Викладачі кафедри дизайну дали надзвичайно багатий обсяг знань та практичних вмінь. Зараз працюючи фріланстером використовую набуті знання в проектування різноманітних виробів поліграфічної продукції. Дякую викладачам кафедри за отримані знання!

Мицкан Христина

Набуті знання за період навчання в Косівському інститут прикладного та декоративного мистецтва ЛНАМ, використовую в своїй професійній діяльності. Ці знання, що надали викладачі кафедри є дуже ґрунтовними, і тісно пов’язані з виробництвом. Тому прийшовши в дизайнерську фірму, зразу ж відчув себе на свому місці. Дякую всім викладачам кафедри дизайну за знання, які я отримав в стінах інституту. Дякую. Здібних та талановитих студентів.

Николюк Денис

Я Вітовська Іванна, працюю в Косівському інституті прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв. Упродовж 2013-2018 рр. навчалася в інституті за спеціальністю «Дизайн». Програма дуже насичена та вдало організована. Під час навчальних занять викладачі доступно й цікаво пояснюють матеріал, дають ґрунтовні знання із фаху. Хочу зазначити, що весь викладацький склад кафедри – це професіонали своєї справи, висококласні спеціалісти і просто чудові люди! Щиро дякую викладачам кафедри за організацію навчального процесу та грунтовні знання, які я отримала, за створення неймовірної атмосфери справжнього студентського життя!

Вітовська Іванна

Я є випускницею кафедри дизайну 2019р. Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв і хочу подякувати викладачам за професійну підготовку з фахових дисциплін яку використовує в своєму навчанні на рівні магістра в Київському університеті технології і дизайну. Дуже вдячна всім викладача кафедри і інституту. Бажаю талановитих і багато студентів. Дякую за навчання!

Лілія Андрейчук

Набуті знання за період навчання в Косівському інститут прикладного та декоративного мистецтва ЛНАМ, використовую в своїй професійній діяльності. Ці знання, що надали викладачі кафедри є дуже ґрунтовними, і тісно пов’язані з виробництвом. Тому прийшовши в дизайнерську фірму, зразуж відчув себе на свому місці. Дякую всім викладачам кафедри дизайну за знання, які я отримав в стінах інституту. Дякую. Здібних та талановитих студентів.

Николюк Денис

Навчаючись в Косівському інституті прикладного та декоративного мистецтва,  на скороченій формі, я за короткий час освоїла різні програми векторної та растрової графіки. Викладачі кафедри дизайну дали надзвичайно багатий обсяг знань та практичних вмінь. Зараз працюючи фріланстером використовую набуті знання в проектування різноманітних виробів поліграфічної продукції. Дякую викладачам кафедри за отримані знання!

Мицкан Христина

Я навчалася в Косівському інституті прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної  академії мистецтв і є випускницею кафедри дизайну 2018 року. Хочу подякувати насамперед викладачам кафедри за знання, які я отримала під час навчання. За їхню професійну підготовку. Знання які вони мені дали використовую в своїй  професійній та творчій діяльності. Щиро дякую за навчання. Бажаю успіхів!

Мельник Діана

За 4 роки навчання к КІПДМ ЛНАМ на кафедрі дизайну я отримала насамперед великий багаж знань і умінь з проектування та виготовлення в матеріалі різного одягу. Дякую викладачам кафедри за високий рівень практичної підготовки з оздоблення одягу унікальним художнім вишиванням, за теоретичні знання, які я отримала в рідному закладі і які використовую в даний працюючи вишивальницею весільних суконь у весільному салоні «Сапфір» м. Чернівці. Бажаю всім успіхів і старанних студентів.

Тетяна Шкварчук.

Вважаю, що кафедра дизайну Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва ЛНАМ дає багатий обсяг теоретичних знань і практичних вмінь для підготовки практичних дизайнерів для приватних творчих майстерень з виготовлення одягу, особливо унікальних святкових, комплектів верхнього одягу. В даний час я використовую досвід своїх викладачів працюючи дизайнером в салоні-ательє «Чарівниця» м. Косів. Вдячна щиро. Бажаю талановитих студентів.

Ірина Петрук

Я випускниця КІПДМ ЛНАМ бакалаврського рівня. Навчаючись на кафедрі дизайну з 2015 року здобула великий багаж знань і умінь з проектування та виготовлення в матеріалі свого творчого задуму. Особливого значення для мене набуло проектування одягових виробів за традиційними мотивами Гуцульщини. Захоплює сам процес аналізу та інтерпретації першоджерела у сучасному одязі. Дуже вдячна викладачам закладу і кафедрі за професійне зростання. Продовжую навчання на другому магістерському професійному рівні в своєму закладі. Проектую сучасну колекцію одягових виробів за народними мотивами. Бажаю всім здоров’я, творчих успіхів, виставок, перемог, успішних студентів.

Готич Надія

Навчаючись у Косівському інституті прикладного та декоративного мистецтва на кафедрі дизайну з 2015 по 2019 н.р. здобула професійні навики з фахових дисциплін. На кафедрі працюють високо-кваліфіковані викладачі, які протягом навчання допомагали мені розвивати творчий потенціал, вірили в мої можливості і все це надихало мене на ще більшу творчість. Усі мої курсові роботи були спрямовані на вивчення народного мистецтва рідного смт. Кути і це приносило велике задоволення, адже що може бути краще за ґрунтовне вивчення культурної спадщини наших предків та її трансформації в сучасне мистецтво. Свої дослідження я продовжила на другому магістерському професійному рівні в цьому ж закладі. А в теперішній час свої вміння та навики використовую на викладацькій роботі у сільській школі і намагаюся отриманий досвід передавати своїм учням, так як колись мені настановляли мої викладачі, за що їм безмежно вдячна. Щиро бажаю всьому викладацькому колективу інституту та кафедри,
зокрема творчої наснаги, успіхів у професійній діяльності та сумлінних студентів.

Кузьменюк Оленка.


Previous Next