1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Відділ художньої кераміки

cergalcergal2cergal3cergal4cergal6cergal6cergal7cergal8cergal10cergal11

Відділ художньої кераміки


7 keramica

Збереження та розвиток традицій косівської народної кераміки пов’язані з відкриттям відділу художньої кераміки. Це стало непересічним явищем у системі мистецької освіти, адже від моменту його першого випуску молоді художники почали активно впливати на художні якості мистецтва кераміки.
Відділ художньої кераміки Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва ЛНАМ має 60-річну історію. Протягом цього часу понад пів тисячі студентів опановували мистецтво кераміки, вивчали методи формування і декорування керамічних виробів. Студенти оволодівають такими техніками виготовлення, як гончарство, гіпсо-ливарна справа, ручне ліплення, фляндрування, ритування, підполивний розпис.
На відділі працюють: кандидат мистецтвознавства, доцент Марія Гринюк, кандидат мистецтвознавства Олександра Кушнір, викладач Тарас Гапєєв, майстер виробничого навчання Іван Захарків, завідувач лабораторії Віталій Кушнір.
З 2008 року на відділі художньої кераміки щорічно проводиться студентська мистецька акція «ГончАРТпленер у Косові!», яка сприяє активізації творчого потенціалу студентів різних навчальних закладів та популяризує кращі традиції мистецьких осередків кераміки України.
Випускники відділу успішно працюють у навчальних мистецьких установах, засновують творчі майстерні та працюють художниками-дизайнерами.


На сайті 16 гостей та відсутні користувачі