1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

КАТАЛОГ КУРСОВИХ ТА ДИПЛОМНИХ РОБІТ СТУДЕНТІВ ДИЗАЙНУ МЕБЛІВ ТА ВИРОБІВ З ДЕРЕВА

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

 cover 01 

КАТАЛОГ КУРСОВИХ ТА ДИПЛОМНИХ РОБІТ СТУДЕНТІВ МАЙСТЕРНІ ДИЗАЙНУ МЕБЛІВ ТА ВИРОБІВ З ДЕРЕВА

Майстерня дизайну меблів та виробів з дерева заснований 2004 року з метою збереження та популяризації традицій гуцульського меблярства, художнього різьблення, інкрустації, рельєфної та об'ємної пластики для створення зразків сучасних меблів, виробів з дерева, обладнання інтер'єрів, виробів сакрального призначення.

Студенти опановують основи столярної справи, оздоблювальні та опоряджувальні техніки, способи з'єднання і складання деталей, а також проектування, моделювання й конструювання меблів різноманітного призначення та виробів з дерева з урахуванням середовища. Засвоюють різноманітні архітектурно-художні засоби вираження проектної ідеї на високому професійному рівні: від подачі проекту на планшеті графічними засобами до виконання проекту із застосуванням комп'ютерної графіки.

У навчанні використовуються напрацювання, традиції і матеріальна база майстерні художніх виробів з дерева, що адаптовані до сучасної стилістики, новітніх технологій обробки деревини, поєднаних з іншими матеріалами.

У майстерні працюють: заслужений архітектор України, кандидат архітектури, професор Юрчишин Г.М., член Національної спілки художників України, старший викладач Ділета Б.М., викладачі Кушнірчук О.В., Нісевич В.З., старший майстер Коваленко В.А.


 

Previous Next

На сайті один гість та відсутні користувачі