1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Відділ дизайну меблів та виробів з дерева


       дизайн меблівВідділ заснований 2004 року з метою збереження та популяризації традицій гуцульського меблярства, художнього різьблення, інкрустації, рельєфної та об’ємної пластики для створення зразків сучасних меблів, обладнання інтер’єрів, виробів сакрального призначення.
Студенти опановують різноманітні художні засоби вираження: від подачі проекту на планшеті графічними засобами із застосуванням сучасних комп’ютерних технологій – до практичного виконання в матеріалі. Метою навчання є розвиток художньо-образного та об’ємно-просторового мислення, формування творчої індивідуальності дизайнера.
Відділ бере активну участь у різноманітних реґіональних і міжнародних конкурсах курсових та дипломних проектів, активно співпрацює із громадами з метою розробки та впровадження сучасних проектів дизайну середовища.
Випускники працюють на меблевих виробництвах як на теренах України, так і за кордоном, популяризуючи традиції гуцульського мистецтва.
Викладачі віддлу: заслужений архітектор України, кандидат архітектури, професор Юрчишин Г.М., член Національної спілки художників України, старший викладач Ділета Б.М., викладач Нісевич В.З., майстер виробничого навчання Коваленко В.А.

буклет відділу (завантажити PDF)


DESIGN FURNITURE

DESIGN FURNITURE 2

DESIGN FURNITURE 1

DESIGN FURNITURE 3

DESIGN FURNITURE 4


 

На сайті 7 гостей та відсутні користувачі