1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Пленер гончарів «Золоте горно»


Пленер гончарів «Золоте горно»

Детальніше: Пленер гончарів «Золоте горно»

Реґіональний пленер з живопису у Косові


plener MDG 2017

Регіональний пленер із живопису в Косові

 Упродовж трьох днів, 28-30 вересня 2017 року, на базі Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв проходив регіональний  пленер із живопису, організований кафедрою образотворчого мистецтва та академічних дисциплін Косівського інституту ПДМ ЛНАМ за підтримки міської влади. Для участі запрошувалися студенти 2-6 курсів вищих навчальних закладів мистецького спрямування та  класичних педагогічних університетів.

Детальніше: Реґіональний пленер з живопису у Косові

Регіональний пленер з живопису


28 – 30 вересня 2017 року

Регіональний пленер з живопису

Кафедра образотворчого мистецтва та академічних дисциплін Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв запрошує усіх бажаючих взяти участь у регіональному пленері з живопису, який буде проведено з 28-30 вересня 2017 року на базі Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв у курортному містечку Косів Івано-Франківської області.

Пленер проводиться для студентів 2-6 курсів вищих навчальних закладів мистецького спрямування або класичних педагогічних університетів незалежно від форм власності та підпорядкування.

Детальніше: Регіональний пленер з живопису