1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Білий Віктор Дмитрович


biluj vd БІЛИЙ

Віктор Дмитрович

          1997 року вступив до Косівського коледжу прикладного та декоративного мистецтва.
2003 року закінчив Косівський державний інститут прикладного та декоративного мистецтва (відділ «художні вироби з дерева», ОКР «бакалавр»).
         2004-2005 рр. — навчання у Львівській національній академії мистецтв (факультет «художнє дерево»), де отримав повну вищу освіту за спеціальністю Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво та здобув кваліфікацію художника художніх виробів з дерева, дослідника, викладача.
         2008 року закінчив аспірантуру Львівської національної академії мистецтв.
         Від 2009 року працює викладачем рисунка й живопису в КІПДМ ЛНАМ на кафедрі образотворчого мистецтва та академічних дисциплін.      
         Експонував  свої роботи на персональних виставках:
у музеї  М.Біласа (Трускавець), музеї історії Трускавця, виставковій залі Косівської реґіональної організації національної спілки художників України, Косівському інституті прикладного та декоративного мистецтва, районній бібліотеці м. Городенки, будинку культури с.Чернятин, а також учасник обласних (Івано-Франківськ) та всеукраїнських (Київ, Харків, Львів) виставок.
Участь у розписі церков:
Церква Успіння Пресвятої Богородиці (Івано-Франківська обл., Городенківський р-н., с.Чернятин); Церква Чуда Архистратига Михайла  (Івано-Франківська обл., Городенківський р-н., с.Репужинці); Церква св. Миколая (Одеська обл., м.Кілія).
Творчі роботи:
«Вітряк у селі Текля», 30х25см, полотно, олія, 2014р.
            Портрет Христини Засідко, 60х40см, полотно, олія, 2013р. 

 

На сайті 16 гостей та відсутні користувачі