1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Косівський інститут прикладного та декоративного мистецтва

Л ь в і в с ь к о ї   н а ц і о н а л ь н о ї   а к а д е м і ї   м и с т е ц т в

Бібліотека українського мистецтва


 

Косівський інститут прикладного та декоративного мистецтва ЛНАМ

 

Косів, 2017. 68 сторінок.


 

У Косові відкрилася виставка робіт художниці Наталії Юрової


У Косівському музеї народного мистецтва та побуту 2018 рік розпочався справжнім святом Краси і Гармонії: 11 січня у виставкових залах відкрилася персональна виставка молодої талановитої художниці Наталії Юрової.

Ця подія яскравим струменем увірвалася в мистецьке життя міста. Відразу треба зауважити, що тут в одному звучанні об’єдналися два творчі напрями – олійний живопис та художні світлини. Всі роботи Наталі променіють великою любов’ю до рідної землі, до Карпат, які назавжди звабили її своєю таємничою красою. Уміння побачити ту унікальну мить, коли природа відкриває свою ніжну, незахищену від людини сутність – то дар від Бога.  І Наталя наділена таким скарбом душі.

Детальніше: У Косові відкрилася виставка робіт художниці Наталії Юрової

Преса


Різьблені шедеври Мирослава Радиша

Свій 55-річний ювілей відзначив один з найвіртуозніших косівських митців-різьбярів, викладач Косівського інституту декоративно-прикладного мистецтва Мирослав Радиш.

Майстер з 1991 р працює на педагогічній ниві – передає свій досвід студентам відділу художнього дерева Косівського інституту ПДМ ЛНАМ. Мирослав Богданович – член Національної спілки художників України, лауреат премій імені Ю.Шкрібляка та імені К.Білокур.

З нагоди ювілею, автор презентував персональну виставку в Косівському музеї народного мистецтва та побуту Гуцульщини. На виставці представлено вагомий творчий доробок Мирослава Радиша – різьблені мисники, скриньки, баклаги, декоративні тарелі та пласти. Детальніше ....

 

Експозиція робіт до 135-річчя Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва

Минулого пленарного тижня народні депутати та гості парламенту ознайомилися з експозицією Львівської національної академії мистецтв, що відзначила своє 70 - річчя, а цього пленарного тижня буде представлена виставка курсових та дипломних робіт Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв, що присвячена 135-річчю від дня  заснування навчального закладу. Детальніше ....

 

Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Гарної неділі, друзі!

Нагадуємо, що у Верховній Раді триває виставка студентів Косівський інститут прикладного та декоративного мистецтва ЛНАМ

В експозиції - унікальні мистецькі твори, оригінальні прикраси, одяг та аксесуари, виконані молодим поколінням художників. Представлені високопрофесійні твори зі шкіри, дерева, кераміки, текстилю, металу, а також твори образотворчого мистецтва і дизайну органічно поєднують в собі автентичні національні мотиви та стилістичні новації сьогодення. Виставка виразно демонструє трансформацію надзвичайно багатих традицій гуцульської художньої культури в контексті розвитку сучасної мистецької освіти в Україні.

Детальніше ....

 

Виставка художніх творів робіт викладачів та студентів Косівського інституту  прикладного та декоративно мистецтва в приміщенні Національної академії мистецтв України

З 8 травня по 5 червня 2017 року в межах ХІ Всеукраїнського фестивалю науки в приміщенні Національної академії мистецтв України (вул. Бульварно-Кудрявська, 20) проходить виставка художніх творів робіт викладачів та студентів Косівського інституту декоративно-прикладного мистецтва. Детальніше ....

 

 

 

Косівський інститут прикладного і декоративного мистецтва привіз до Львова виставку


У галереї Львівської академії мистецтв відкрили виставку творів студентів та випускників Косівського інституту прикладного і декоративного мистецтва, повідомляє zaxid.net.

Детальніше: Косівський інститут прикладного і декоративного мистецтва привіз до Львова виставку

ДЖЕРЕЛО НАТХНЕННЯ - ШКІРА

ДЖЕРЕЛО НАТХНЕННЯ - ШКІРА  (приватна газета "Подолянин")

Аліна ГорбуленкоКоли я вперше зустрілася з Аліною ГОРБУЛЕНКО, мені одразу ж впала в око її дуже незвична шкіряна сумочка із зображенням засновників Києва - братів Кия, Щека, Хорива та їхньої сестри Либідь. Як з’ясувалося, таких цікавих та ексклюзивних аксесуарів вона власноруч виготовила чимало. 

Детальніше: ДЖЕРЕЛО НАТХНЕННЯ - ШКІРА

Анатолія Калитка нагородили медаллю


Анатолія Калитка нагородили медаллю

1 лютого на засіданні колеги управління культури національностей та релігій Івано-Франківської ОДА, яке проходило у приміщенні обласної філармонії, відбулося нагородження відзнаками обласного рівня двох прикарпатців. Один із них живе у Косові.

Детальніше: Анатолія Калитка нагородили медаллю

135 років Косівській мистецькій школі


135 років Косівській мистецькій школі

До якої частинки нашої країни ти б не поїхав, де б не опинився, та варто тільки сказати, що ти родом з Косова, відповідь буде однаковою: ліжники, писанки, кераміка та інше. В цілій Україні містечко Косів знають як центр гуцульського народного мистецтва.

Детальніше: 135 років Косівській мистецькій школі

"Нетрадиційно традиційне"


"Нетрадиційно традиційне": косівський гончар улаштував виставку авторської кераміки. 

Виставка авторського керамічного посуду Сергія Дутки проходить у Музеї народного мистецтва та побуту Гуцульщини в місті Косові.

Детальніше: "Нетрадиційно традиційне"