1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

КАТАЛОГ КУРСОВИХ ТА ДИПЛОМНИХ РОБІТ СТУДЕНТІВ ВІДДІЛУ ДИЗАЙНУ МЕБЛІВ ТА ВИРОБІВ З ДЕРЕВА


 cover 01 

КАТАЛОГ КУРСОВИХ ТА ДИПЛОМНИХ РОБІТ СТУДЕНТІВ ВІДДІЛУ ДИЗАЙНУ МЕБЛІВ ТА ВИРОБІВ З ДЕРЕВА

Відділ дизайну меблів та виробів з дерева заснований 2004 року з метою збереження та популяризації традицій гуцульського меблярства, художнього різьблення, інкрустації, рельєфної та об'ємної пластики для створення зразків сучасних меблів, виробів з дерева, обладнання інтер'єрів, виробів сакрального призначення.

Студенти опановують основи столярної справи, оздоблювальні та опоряджувальні техніки, способи з'єднання і складання деталей, а також проектування, моделювання й конструювання меблів різноманітного призначення та виробів з дерева з урахуванням середовища. Засвоюють різноманітні архітектурно-художні засоби вираження проектної ідеї на високому професійному рівні: від подачі проекту на планшеті графічними засобами до виконання проекту із застосуванням комп'ютерної графіки.

У навчанні використовуються напрацювання, традиції і матеріальна база відділу художніх виробів з дерева, що адаптовані до сучасної стилістики, новітніх технологій обробки деревини, поєднаних з іншими матеріалами.

Викладачі відділу: заслужений архітектор України, кандидат архітектури, професор Юрчишин Г.М., член Національної спілки художників України, старший викладач Ділета Б.М., викладачі Кушнірчук О.В., Нісевич В.З., старший майстер Коваленко В.А.


 

Проектування Одягу


Proektna Grafika Bovych Ugler 001 Proektvuvannja Odjagu Bovych Ugler 001  Proektvuvannja Odjagu Bovych Ugler Ch2 001


 

На сайті 7 гостей та відсутні користувачі