1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

УВАГА


До уваги викладачів та студентів Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв та Косівського фахового коледжу прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв!

У зв’язку з тим, що з 26 лютого 2021 року на території Івано-Франківської області встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 та на основі наказу №36 від 25.02.2021 року по КІПДМ ЛНАМ викладачам та студентам заборонено відвідування
навчального закладу. 

Дирекція Інституту.

 У зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації у Івано-Франківській області навчальні заняття у Косівському інституті ПДМ з 1 БЕРЕЗНЯ 2021 року переводяться на повну дистанційну форму згідно наказу по КІПДМ ЛНАМ №36

У разі необхідності, завідувачам кафедр організувати навчальний процес із частковою заміною занять у майстернях на заняття з «Проектування».

Офіційна спільнота КІПДМ ЛНАМ  у VIBER щодо оперативного інформування про інфікованих на COVID-19.


 

Виставка курсових робіт АЛГОРИТМИ МОДУЛЯ


VYSTAVKA KERAMIKA 10 02 2021 10

10 лютого  2021 року

у фойє Косівського інституту ПДМ ЛНАМ відкирто виставку курсових робіт студентів 1 та 3 курсів майстерні "Художня кераміка" Алгоритми модуля. 

Детальніше: Виставка курсових робіт АЛГОРИТМИ МОДУЛЯ

Виставка-конкурс курсових і творчих робіт студентів мистецьких закладів


        У Львові, у межах ІІ Міжнародного симпозіуму художнього текстилю «Вчитель і учень», проходить виставка-конкурс курсових і творчих робіт студентів мистецьких закладів.

Детальніше: Виставка-конкурс курсових і творчих робіт студентів мистецьких закладів

КАРАНТИН


Шановні колеги!

На виконання Постанови КМУ України від 11.03.2020 р. № 221 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID - 19 https://cutt.ly/ptTNl2s , спричиненої коронавірусом SARS - CoV-2» та згідно з наказами ректора ЛНАМ продовжуємо роботу по формуванню та стабілізації дистанційної форми навчання у КІПДМ ЛНАМ.

З метою забезпечення виконання здобувачем освіти індивідуального навчального плану в період карантину зберігається виконання діючого графіка освітнього процесу на 2020-202 н. р. — ОС Бакалавр та ОС Магістр

Наказ по ЛНАМ №131 від 28.12.2020р.  та наказ по КІПДМ ЛНАМ 3-тр від 5 січня 2021р. 

Детальніше: КАРАНТИН

Із Новим Роком та Різдвом Христовим


 Vitannia Z Novym Rokom 2020


 

Previous Next