1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Виставка-конкурс курсових і творчих робіт студентів мистецьких закладів

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

        У Львові, у межах ІІ Міжнародного симпозіуму художнього текстилю «Вчитель і учень», проходить виставка-конкурс курсових і творчих робіт студентів мистецьких закладів.

  Ура! Ура! ми знову в переможцях.

       Цими днями у Львові, у межах ІІ Міжнародного симпозіуму художнього текстилю «Вчитель і учень», проходить виставка-конкурс курсових і творчих робіт студентів мистецьких закладів. Майстерня художнього текстилю Косівського інституту представила на виставку, яка експонується у залах культурно-мистецького центру «Львівський палац мистецтв», три дипломних та одну курсову роботу.

      Міжнародне журі відзначило високий рівень творів наших студентів. Гран-прі конкурсу в номінації «Етностиль у художньому текстилі» отримала робота Юлії Проняєвої – панно «Марево давнини» (ОС «Магістр», дипл. кер. Дутка В.В.) та бакалаврська робота Діани Пучко – панно «Відлуння» (дипл. кер. Гордійчук О.З.). Ще один дипломний твір – килим «Відтінки» (дипломниця Колесникова Н., дипл.кер. Дутка В.В.) був відзначений І місцем у номінації «Килим». Це визнання надихає на нові здобутки.

DIPLOMY 2021

Kylym Vistinky   

Pannao Marevo

 Panno Vidlunnia


 

Previous Next